Кар'єра в Marline
Кар'єра в компанії Marline
Шукаєте стабільну, цікаву і перспективну роботу?

Хочете розвиватися як фахівець, розкривати свої таланти і професійні якості?

Наша компанія запрошує Вас у велику і дружню команду, де кожен співробітник відчуває себе особистістю, і в той же час – частиною чогось важливого і потрібного людям.
Кого ми хочемо бачити в нашій команді?
Ми шукаємо активних людей. Тих, хто здатен палати від творчого завдання, хто хоче, щоб його робота була не просто «заради грошей», а щоб вона дійсно стала цікавою частиною його життя.

Нам не дуже важливо, щоб Ви були супер-професіоналом у своїй справі. Для нас важливе Ваше бажання побачити цілі нашої компанії, зрозуміти, чим вона живе, і захотіти зробити щось особливе для її розвитку. А технічним премудростям і навичкам ми обов'язково навчимо.

Навіть якщо у Вас немає профільної освіти, або Ви ніколи не працювали в транспортній чи логістичній компанії – не важливо. Ентузіазм і відданість справі ми цінуємо набагато більше, ніж дипломи з провідних ВУЗів світу.
Умови роботи в компанії Marline:
Офіційне працевлаштування.
Стабільна зарплата вище середнього.
Соцпакет (оплачувана відпустка, медстраховка, лікарняні).
Зручні, гнучкі графіки роботи (в залежності від посади).
Всі можливості для стрімкого кар'єрного зростання (і, відповідно, для зростання ЗП).
«Родюча земля» для особистісного росту.
Творчі завдання для кожного.
Регулярне навчання та підвищення кваліфікації для співробітників всіх напрямків роботи.
Чи підійде Вам наша пропозиція?
У нас знайдеться робота як для професіоналів, так і для новачків. Навіть якщо Ви не маєте досвіду роботи, у Вас немає особливих досягнень, але є палке бажання будувати кар'єру у великій міжнародній компанії - ми чекаємо Ваше резюме. Вкажіть свої навички (щось же Ви вмієте робити?), особливі переваги як особистості, побажання по роботі – і ми обов'язково розглянемо таку пропозицію.

Якщо ж Ви – крутий співробітник, який має солідний досвід роботи в інших компаніях, до Вас ми поставимось з особливою увагою. Ми цінуємо реалізованих людей, і даємо їм можливість ще більше рости і розвиватися у своїй компанії. Ваше резюме ми розглянемо в першу чергу.
Ми прагнемо до нових стандартів роботи і завжди працюємо на майбутнє.
Девіз Marline
Ми прагнемо до нових стандартів роботи і завжди працюємо на майбутнє.
Девіз Marline
Що Ви отримаєте, коли станете частиною компанії Marline?
Ми розуміємо, що розвиток будь-якої компанії - це заслуга її співробітників. Успішною компанію роблять особистості, які вкладають в неї час та душу.

Тому кожен співробітник для нас на вагу золота. Ми не прихильники частої заміни кадрів. Ми хочемо, щоб наша команда була стабільною, а люди отримували задоволення від своєї роботи. Нам невигідно міняти працівників, так як від цього страждає сама компанія. І щоб забезпечити стабільність в роботі персоналу, ми намагаємося постійно покращувати умови роботи як для менеджерів, так і для простих робітників.
Як отримати роботу в нашій компанії?

Кожен з нас витрачає більшу частину часу на роботу. Чому б не проводити цей час натхненно, усвідомлюючи важливість того, що ми робимо? Компанія Marline готова надати такі умови праці кожному.

На сторінці «ВАКАНСІЇ» Ви знайдете список актуальних і термінових вакансій, з яких зможете вибрати ту, що підходить під Ваші навички і спеціалізацію.

Але навіть якщо серед перерахованих вакансій немає підходящої саме Вам - не біда! Надсилайте резюме на e-mail director@marline.com.ua, і ми обов'язково його розглянемо. Наша компанія росте з кожним днем, і в ній знайдеться місце кожному, хто хоче стати її частинкою.
Хочу в команду!
Ваше імя *
Ваш е-mail *
Ваш телефон *
Ваше резюме
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Приєднуйся до нас!
Відправ своє резюме
Якщо ти той, хто нам потрібен, відправ своє резюме і свою історію.